Élménybeszámoló a ministránstalálkozóról

A legjobb ministráns találkozó

Ha osztályozni kéne, én csillagos ötöst adnék, az biztos.
A kedvencem a csapatverseny volt. Nem ismertük egymást, de mindenki segített mindenkinek. Szerintem nagyon jó volt!

Az ételek is tökéletesek voltak. Mindenki kedves volt velünk, pedig nem is ismertek minket. Szerintem nem csak én szereztem új barátokat. Imádkoztunk és játszottunk egyszerre.

Csatári-Szűcs Virág

2013. április 20-án ministránstalálkozót szerveztek Murakeresztúron. Kb. 130 fiatal gyűlt össze erre az alkalomra, a mi plébániánkról húszan mentünk.
A program 9 órakor kezdődött, ezért nekünk már 1/4 8 után indulnunk kellett Kaposvárról.
A murakeresztúri plébánián reggelivel fogadtak  minket, utána a templomban megnéztük az egyik atya előadását arról, hogy az ember milyen könnyen eshet bűnbe, és milyen nehezen tud kijutni belőle. A filmvetítés után volt egy kis szabadidő, fociztunk, labdáztunk, játszottunk, majd ebédeltünk. Utána a résztvevő gyerekeket csapatokra osztották, összesen 6 csapat lett a kisebb, és 6 a nagyobb gyerekekből. Különböző nehézségű  vetélkedőn vettünk részt. A verseny után az eredményhirdetés következett. A nagyok poharat és Sport szeletet, a kicsik tornazsákot és a Sport szeletet kaptak.
A tartalmas, de fárasztó nap után hazaindultunk.
Köszönjük szépen a szervezőknek, hogy részt vehettünk ezen a vidám és élménydús találkozón.
Kollárovics Ákos Miklós